با هم برای هم

بعضی وقتا توجه کردید آدما چقدر نیاز دارن که یکی امیدوارشون کنه! امید به زندگی ! امید به اینکه می تونن موفق بشن! یه یادآوری برای دوست داشتنشان!

بعد از هفت ماه دوری از دانشگاه و دوستان دیدار مجددشون کلی روحیه بهم داد! یاد آوری خاطرات باهم بودنمان وبه هم خندیدنمان فارغ از تمام دغدغه هایی که الان برای خودمون ساختیم ! رفتیم پاتوق همیشگی مون برای باز هم تجدید خاطرات! به سبک قدیم ها می خندیدیم که  فال گیری اومد و خواست فالمون رو بگیره برای باز هم شاد بودن و شاید یکمی مسخره کردن قبول کردیم ! برای همه تقریبا جمله های شبیه بهم گفت!اینکه گل بابایی و سنبل مامانی! یکی دوست داره و آخر به مراد دلت می رسی و یه مادر دختر طلسمت کردن و...............خلاصه کلی توهمات ذهنی تحویلمون داد ما هم کم نگذاشتیم و حسابی سوال پیچش کردیم و سر کارش گذاشتیمخندهاما بعد از مدتی با اینکه می دو نستیم فالی بیش نبود از اینکه یکی داشت بهمون امید می داد که به آرزوهاتون می رسین و دعاتون بر آورده میشه ته دلمون خوشحال شد!

یعنی ما انسانها واقعا نیازمند این هستیم که هر روز یکی بهمون یادآوری کنه کسایی هستن که به فکر شما یند و دوستتون دارند! پس باشید و زندگی کنید!

 راز نوشت:آرزو می کنم می توانستم به تو نشان دهم یاد تو در من

تا چه اندازه شیرین است

و تا چه اندازه دوست دارم دوستت بدارم!

/ 44 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سیده کوچک

بسمک یا الله! سلام یانو! چه قدر پست که من نخونده بودم! و راز نوشتت...دوستش داشتم!

شلمان

سلام [گل] همین اینو گفتم چون سلامتی میاره [چشمک]

زهره

چرا پیدا نمیشه؟ من هنوز یکیشو دارم[نیشخند]

سید عرفان

سلام بزرگوار به نكته جالبي اشاره كردي. اميدواري هر چند كه مطمئن باشيم كه حرفها پايه و اساس درستي ندارند باز هم تاثيرش را خواهد گذاشت پس واقعا اگر اميدوار واقعي باشيم نتيجه‌اش را هم خواهيم ديد. اميدوارم كه هميشه شادباشي وآرام

نادیا

قشنگ بید... آفرین[دست] [گل][گل][گل]

نادیا

قشنگ بید... آفرین[دست] [گل][گل][گل]

همقطاری

[گاوچران]